Need some
content? branding? photos? influence?

Gasky

Współpracowałam z:

Gasky

Co mogę Ci zaoferować

Branding

Potrzebujesz nowego logo, nazwy lub oprawy graficznej dla siebie czy swojego biznesu? Pomogę Ci stworzyć coś co będzie Cię reprezentować w najlepszym świetle.

Tworzę pełne identyfikacje wizualne, dbając o każdy szczegół tak by wyglądały one świetnie w internecie, ale także offline np. przez wizytówki czy papiery firmowe.

Visual
content

Przyciągający oko content w social media czy sklepie internetowym to już połowa sukcesu. Zadbam by twoje produkty były zaprezentowane w kreatywny i estetyczny sposób na zdjęciach jak i grafikach.

Mogę stworzyć dla Ciebie tematyczne flatlaye, zdjęcia produktowe, posty na social media czy też kreacje reklamowe.

Influencer collaboration

Prowadzę instagram którego tematyka to uroda i kreatywny styl życia.
Znajdziesz mnie również na twitterze, gdzie prowadzę jedno z największych polskich kont, zajmujących się tematyką urodową.

Moje grono odbiorców ufa mojej opinii i jest bardzo zaangażowane w publikowane przeze mnie treści. Jestem otwarta na współprace komercyjne, a ze swojej strony gwarantując oryginalne pomysły i świetną jakość postów.

O mnie

Cześć, miło Cię widzieć!

My name is Beata and I’m a visual content creator.
I’m 25 and most of this time I spend with a camera in my hand.
I love to create new compositions and check how far my imagination will get me. I am happy to put this passion into my commercial work. My forte is beauty content, but I am not afraid of lifestyle, fashion and food either.

If you like what you see on this site, have a question for me or are interested in cooperation I’m just one email away. Let’s create something amazing together!

Obserwuj mnie w social media

Gasky