25 / 01 / 14

Cześć, dzień dobry! Nowy design, nowe porządki.

Udostępnij

Cześć!

Witam was po długaśnej przerwie w moim blogowym życiu. Jak wam się podoba nowy wystrój mojego zakątka w internecie?
Dzisiejsza notka jest notką typowo organizacyjno-informacyjną. Aby wszystko było uporządkowane i jasne, chciałabym poinformować osoby które zaglądają na mojego bloga, o kilku sprawach.

Co się zmienia?

 • Design
  To co widać na pierwszy rzut oka. Byłam zmuszona zmienić szablon, stary sypał bugami na prawo i lewo. Był niezbyt funkcjonalny i przede wszystkim brakowało mi w nim kilku opcji. Ten który zawitał tu teraz, odzwierciedla mnie w 100%, jest kolorowy i tryska optymizmem (no może nie dosłownie, ale mi się serduszko raduję jak na niego patrzę). Design, rzecz jasna, wykonany został przez niepowtarzalnego Piotra, a za kod dziękuję czarodziejowi frontendu Michałowi.
 • Tematyka
  Blog zdominują babskie, urodowo-kosmetyczne sprawy. Nie skłamię jeśli powiem, że taka tematyka interesuję mnie najbardziej i dlatego zdecydowałam się iść w tym kierunku. Nie będę jednak zupełnie odchodziła od wpisów „lajfstylowych” czy kulinarnych i mam nadzieję, że każdy znajdzie tu teraz coś dla siebie.
  Postaram się też by pojawiały się tu materiały związanych z urządzaniem mieszkania, domu oraz sporo projektów DIY, które od dawna siedzą mi w głowie.
 • Będzie mnie tu więcej!
  Co najmniej 10 wpisów w miesiącu, a jeśli nie dotrzymam słowa możecie na mnie krzyczeć.

Co zostaje?

 • Autorka. Oh well, mam nadzieję, że nie będzie was to jakoś szczególnie bolało.

Na sam koniec jeszcze jedno, bardzo ważne podziękowanie. Dla tej osoby, że tu teraz jest, czyta to i mam nadzieję, że zostanie na dłużej.

ps. w ciągu kilku najbliższych dni będą wprowadzane jeszcze kosmetyczne poprawki, ale to raczej nic groźnego.

Udostępnij

Skomentuj wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *