25 / 01 / 14

Cześć, dzień dobry! Nowy design, nowe porządki.

Udostępnij

Cześć!

Witam was po długaśnej przerwie w moim blogowym życiu. Jak wam się podoba nowy wystrój mojego zakątka w internecie?
Dzisiejsza notka jest notką typowo organizacyjno-informacyjną. Aby wszystko było uporządkowane i jasne, chciałabym poinformować osoby które zaglądają na mojego bloga, o kilku sprawach.

Co się zmienia?

 • Design
  To co widać na pierwszy rzut oka. Byłam zmuszona zmienić szablon, stary sypał bugami na prawo i lewo. Był niezbyt funkcjonalny i przede wszystkim brakowało mi w nim kilku opcji. Ten który zawitał tu teraz, odzwierciedla mnie w 100%, jest kolorowy i tryska optymizmem (no może nie dosłownie, ale mi się serduszko raduję jak na niego patrzę). Design, rzecz jasna, wykonany został przez niepowtarzalnego Piotra, a za kod dziękuję czarodziejowi frontendu Michałowi.
 • Tematyka
  Blog zdominują babskie, urodowo-kosmetyczne sprawy. Nie skłamię jeśli powiem, że taka tematyka interesuję mnie najbardziej i dlatego zdecydowałam się iść w tym kierunku. Nie będę jednak zupełnie odchodziła od wpisów „lajfstylowych” czy kulinarnych i mam nadzieję, że każdy znajdzie tu teraz coś dla siebie.
  Postaram się też by pojawiały się tu materiały związanych z urządzaniem mieszkania, domu oraz sporo projektów DIY, które od dawna siedzą mi w głowie.
 • Będzie mnie tu więcej!
  Co najmniej 10 wpisów w miesiącu, a jeśli nie dotrzymam słowa możecie na mnie krzyczeć.

Co zostaje?

 • Autorka. Oh well, mam nadzieję, że nie będzie was to jakoś szczególnie bolało.

Na sam koniec jeszcze jedno, bardzo ważne podziękowanie. Dla tej osoby, że tu teraz jest, czyta to i mam nadzieję, że zostanie na dłużej.

ps. w ciągu kilku najbliższych dni będą wprowadzane jeszcze kosmetyczne poprawki, ale to raczej nic groźnego.

Udostępnij

Skomentuj wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *