05 / 01 / 16

Golden Rose Matte Cryons Lipsticks • swatche i recenzja

Udostępnij

Moja kolekcja szminek powoli wymyka się spod kontroli, ale jak oprzeć się tym wszystkim cudownościom, które oferują nam marki kosmetyczne? W szczególności kiedy cena jest niska, a jakość produktu świetna, tak jak w przypadku Golden Rose Matte Cryon Lipsticks.

Pierwszym kolorem jaki wypróbowałam była lekko malinowa czerwień i jako, że szybko trafiła ona do moich ulubionych postanowiłam sięgnąć po inne kolory i tak stopniowo moja kolekcja urosła do pięciu sztuk, a to już odpowiednia pora żeby wyrazić moją opinię na ich temat.

Formuła jest bardzo podobna do klasycznych pomadek Golden Rose Velvet Matte z lekką przewagą dla tych w kredce, bo ich nakładanie jest znacznie przyjemniejsze, a trwałość odrobinę dłuższa. Dodatkowo sama forma kredki jest bardzo wygodna. Jest to idealny produkt, by wrzucić go do torebki i móc poprawić w ciągu dnia.

Jeśli chodzi o wykończenie, nie jest ono zupełnie matowe. Nazwałabym je raczej satynowym. Nie mają drobinek i dużego połysku, ale daleko im do takiego jak np. w przypadku płynnych pomadek, które zastygają na super mat.

Jedynym minusem jest to, że trzeba je ostrzyć, bo nie są to kredki automatyczne. Nie każda temperówka dobrze sobie z nimi radzi, więc warto zainwestować w bardzo ostrą, która nie będzie rozmazywać nam produktu po cały swoich ostrzach. Ta z Golden Rose naprawdę świetnie sobie z nimi radzi i nie kosztuje dużo, bo niecałe 6 zł.

temperówka golden rose

Na brawa zasługuje szeroka gama kolorystyczna, myślę że każda osoba znajdzie coś dla siebie, do wyboru jest aż 19!

Swatche kolorów które posiadam:

Golden Rose Matte Cryons Listick 01

Golden Rose Matte Cryons Listick 18

Golden Rose Matte Cryons Listick 04

Golden Rose Matte Cryons Listick 13

Golden Rose Matte Cryons Listick 03

Zdecydowanie warto sięgnąć po te kredki, cena jest niska, a jakość nie odbiega ani trochę od droższych produktów. Wiem, że moja kolekcja będzie się jeszcze powiększać.

Posiadacie któryś z kolorów? A może macie mi do polecenia wasz ulubiony? Koniecznie dajcie znać!

Do następnego, x

 

Udostępnij

Skomentuj wpis

2 thoughts on “Golden Rose Matte Cryons Lipsticks • swatche i recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *