16 / 10 / 16

Granat na pierwszym planie • #lookatmymakeup

Udostępnij

Ostatnio z braku inspiracji wyciągnęłam kilka produktów których dawno nie używałam i zaczęłam kombinować co ciekawego mogę z nimi zrobić. Ostatecznie makijaż wyszedł lepiej niż się spodziewałam! A z końcowego efektu byłam na tyle zadowolona, że nie mogłam się z wami nim nie podzielić.

Cały look krąży w okół granatu. Mamy tu kreskę zrobioną eyelinerem Kiko, który ma przepiękne metaliczne wykończenie, a na ustach pomadka NYX Liquid Suede w kolorze Stone Fox.
By całość wyglądał ciekawiej w kąciki oczu nałożyłam sypki pigment, również z kiko. Dorwałam go kiedyś na wyprzedaży za jakieś 7 zł i do tej pory się tym faktem zachwycam, bo wygląda jak za milion dolarów! Naprawdę, żałuję że ciągle nie ma sklepu Kiko w Łodzi, byłabym tam bardzo częstym gościem. 😀

Pozostała część oka jest bardzo neutralna, gdyż chciałam skupić się na kresce i tym cudnym błyszczącym pigmencie. Cała powieka jest pokryta cielistym cieniem, a w załamanie zaznaczone jedynie ciepłym brązem.
Na wodną linie oka nałożyłam miedzianą kredkę z nyxa, a dolną powiekę zaznaczyłam ciemnym brązem.
Zależało mi też na bardzo rozświetlonej twarzy, dlatego nałożyłam kremowy róż, oraz wykończyłam makijaż najbardziej hardcorowym rozświetlaczem jaki mam, czyli Jeffree Star – Skin Frost w kolorze „Ice Cold”.

img_3312-2

img_3328-4

img_3325-2

Mam nadzieję, że makijaż przypadł wam do gustu, czekam na wasze opinie, a poniżej zostawiam listę produktów, których użyłam:

Twarz:

Podkład: Mac / Matchmaster / 1.0

Korektor: Mac / Pro Longwear Concealer/ nw 20

Róż: Golden Rose / Creamy Blush Stick / 105

Konturowanie: Nyx / Powder Blush / Taupe

Rozświetlacz: Jeffree Star Cosmetics / Skin Frost / Ice Cold

Oczy:

Cienie: Zoeva / Cocoa Blend

PigmentKiko / Pigment Loose Eyeshadow / 04

Eyeliner: Kiko / Super Colour Eyeliner / 110

Brwi: Inglot / Brow Liner Gel / 16

Kredka na linii wodnej: Nyx / Jumbo Pencil Rust Rouile

Usta:

NYX / Liquid Suede / Stone Fox

Do następnego, x

Udostępnij

Skomentuj wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *