24 / 06 / 14

Pierwsze spotkanie łódzkich blogerek #LDZbloguje.

Udostępnij

Niedawno minął rok od mojej przeprowadzki do Łodzi. Polubiłam się z tym miastem mimo, że większość ludzi twierdzi, że w Łodzi nie ma niczego ciekawego, a każdy kto tam mieszka ma szaro-bure życie. Według mnie prawda jest taka, że kiedy mamy wokół siebie interesujących ludzi to nawet w złej sławą obwianej Łodzi, może być cudownie!

W czwartek, 19 czerwca odbyło się pierwsze spotkanie łódzkich blogerek. Miejscem całego wydarzenia była pijalnia czekolady Wedel w manufakturze, czyli jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie Łodzi.

wedel
fot. Kamila Olejnik

Nie będę kryć się z tym, że kiedy zbierałam się do wyjścia złapał mnie spory stres. Martwiłam się, że palne coś głupiego. Wiecie, zawsze kiedy targają mną emocje dostaje słowotoku i nie mogę przestać paplać (chyba głównie dlatego tak dobrze poszły mi ustne matury). Idąc na spotkanie nie znałam tam nikogo poza Martą, z którą wymieniłam kilka słów parę dni wcześniej. Jak łatwo się domyślić moje nerwy nie było zbytnio potrzebne. Dziewczyny okazały się bardzo sympatyczne i z każdą kolejną minutą czułam się coraz pewniej. Wiedziałam, że jestem na właściwym miejscu.

 

spotkanie łódzkich blogerek
fot kosmetyczneremedium.blogspot.com

Wszystko było naprawdę dobrze zorganizowane (podziękowania dla Marty :3), był czas na przedstawienie siebie i swoich blogów, była też dłuższa chwila na plotki i wymienienie się swoimi doświadczeniami. Cudownie było spotkać się w takim kobiecym gronie. Moi znajomi w tym mieście to głównie faceci, więc ogromną przyjemność sprawiło mi rozmieniane o drogeriach, kosmetykach czy innych babskich sprawach. Sprawą, która najbardziej mnie ucieszyła była możliwość zdobycia nowych  znajomości, wiem, że niektóre z nich zaowocują w przyszłości np. zdjęciami i filmami które będziecie mogli oglądać tu za jakiś czas.

Zachęcam was do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania:

Dzięki uprzejmości firm pilomax, eveline i allepaznokcie otrzymałyśmy upominki, które zwieńczyły całe spotkanie.

IMG_2911

Lista dziewczyn, które wzięły udział:

10379853_742100332499317_4220649128888050172_o

Ahh i jeszcze #selfie, bo bez tego by się nie obyło. 🙂

Kończę wpis z nadzieją, że kolejne spotkanie odbędzie się już niedługo. Pokażmy wszystkim jak #LDZbloguje. 🙂

Udostępnij

Skomentuj wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *