20 / 03 / 16

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick • Swatche i recenzja

Udostępnij

Matowe pomadki w płynie: piękne wykończenie, długie godziny na ustach, głębokie kolory. Nie ma się więc co dziwić, czemu tak wiele z nas pokochało ich formułę. Mam wrażenie, że każda marka kosmetyczna pędzi za modą na te produkty i wypuszcza swoje wersję na rynek, dlatego też kwestią czasu było to, aż zobaczymy takie pomadki w Golden Rose. 

GR może się już pochwalić wieloma genialnymi produktami do ust, chociażby kredkami Velvet Matte, o których pisałam tutaj. Poprzeczka wisi więc bardzo wysoko. Czy Longstay Liquid Matte Lipstick dorówna swoim siostrom?

Zacznijmy od kolorystyki; mam wam do pokazania swatche 6 kolorów, cała linia liczy ich 12, więc jak zwykle Golden Rose nie zawodzi pod tym względem.

IMG_1732
Jedna mała rada co do wyboru odcieni dla siebie. Sprawdźcie testery na dłoni i poczekajcie chwile aż zaschną całkowicie. Pomadki tego typu mają to do siebie, że zastygają na ciemniejszy kolor niż to co widzimy w opakowaniu.

Sporym minusem jest to, że nie każdy kolor jest równie dobrze napigmentowany. Głównie jaśniejsze odcienie rozprowadzają się niejednolicie i dla pełnego krycia trzeba nałożyć dwie cienkie warstwy. Największe problemy sprawiły mi numerki 01 i 11. Dodatkowo niektóre kolory zawierają błyszczące drobinki jednak zupełnie nie widać ich na ustach.

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 01Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 03Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 04Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 10
Golden Rose Longlasting Liquid Matte Lipstick 11Golden Rose Longlastay Liquid Matte Lipstick 12Nie możemy jednak zupełnie narzekać na opakowanie w którym dostajemy produkt. Jest ono wykonane z porządnego plastiku, prezentuje się elegancko i minimalistyczne. Posiada elastyczny aplikator z gąbeczką, którym przy odrobinie wprawy spokojnie wyrysujemy ładny kształt ust bez wcześniejszego użycia konturówki.

IMG_1741

Ważnym pytaniem jest czy pomadki bardzo wysuszają usta? Cóż, przy takiej formule to oczywiste, że będzie występować przesuszenie. Ciężko mi się do tego ustosunkować, bo mam już nawyk regularnego peelingowania ust i nakładania grubej warstwy balsamu przed pójściem spać, a to załatwia sprawę i mogę cieszę się matowymi ustami na co dzień.
Producent zapewnia nas jednak, że przez witaminę E oraz olejek z awokado znajdujący się w składzie, nie będziemy odczuwać takiego dyskomfortu. Nie jest to zupełne pozbawienie wyuszenia, ale faktycznie mam kilka pomadek, które zostawiają usta w dużo gorszym stanie.

IMG_1739

Za 19,90 zł dostajemy 5,5 ml produktu, który jest naprawdę świetniej jakości. Jest to dobra cena, biorąc pod uwagę to, że pomadki w płynie potrafią sięgać swoimi cenami naprawdę do horrendalnych wręcz kwot.
Tak jak wspominałam wcześniej, nie każdy kolor jest równie dobry i to trzeba mieć na uwadze, ale i tak zdecydowanie polecam sięgnąć po Longstay Liquid Matte Lipstick.


Próbowałyście już tego produktu? A może dopiero teraz macie w planach zakup? Koniecznie dajcie mi znać i napiszcie, które kolory z serii najbardziej przypadły wam do gustu.

Do następnego, x

Udostępnij

Skomentuj wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *