05 / 12 / 14

Prezenty dla niej – na każdą kieszeń.

Udostępnij

Każdy z nas chciałaby podarować najbliższej osobie, coś co sprawi jej ogromną radość. Zasobność naszych portfeli jest jednak różna, dlatego przygotowałam kilka kategorii prezentowych w różnych przedziałach cenowych. 
A, że czas biegnie nieubłaganie i zanim się obejrzymy będziemy siedzieć przy wigilijnym stole, zajadąc się barszczem (no chyba, że u was je się co innego, ja tam nikomu w garnki nie zaglądam. :D) to pora już zaplanować zakupy.

Mam dla was listę prezentów dla niej- na każdą kieszeń. Znajdują na niej się rzeczy bardzo uniwersalne i klasyczne, które przypadną do gustu dużej ilości kobiet. Nie szalałam np. z kolorowymi paletami cieni, czy ogromnymi naszyjnikami, bezpieczniej jest postawić na coś w neutralnych barwach lub stonowanym stylu. Czerwona  szminka znalazła się na liście bo jest ponadczasowym klasykiem, nasze mamy nosiły czerwone usta, my to robimy tak samo będzie z następnym pokoleniem kobiet. Na liście znajduje się także portfel, z tym nie można się pomylić. Używa go każda z nas, a nowy model zawsze sprawi radość. Do całego zestawienia dodałam też kosmetyki do pielęgnacji ciała, oraz gadżet do oczyszczania twarzy, dbanie o swoją skórę pachnącymi kosmetykami to ogromna przyjemność.

Każde zdjęcie jest podlinkowane, bezpośrednio do sklepu gdzie można daną rzecz kupić, tak dla waszej wygody.

biżuteria napis

wishbone bransoletkanaszyjnikihmszczoteczka

xinexeclarisonic

xineserix

masła lauraperfecta put

peeling

tołpa peelingbielendapeelingorganique peelingcienie

NAKED3nudetudeczekoladaportfelpepefiorellikokardkaszminka


macsephoranyx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam nadzieje że każdy znalazł tu coś dla siebie, albo raczej… coś dla kogoś. Już niedługo pojawi się poradnik z prezentami dla niego, wyczekujcie. :>

Udostępnij

Skomentuj wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *