28 / 11 / 15

Spotkajmy się w Łodzi • Relacja ze spotkania blogerek

Udostępnij

Przez ostatni czas pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu, więc głównie swoje dni spędzałam w czterech ścianach pracując i oglądając seriale na przemian. Potrzebowałam jakiegoś pozytywnego wstrząsu, by ruszyć się z domu i przestać być zwierzęciem kanapowym. Idealną okazją było spotkanie blogerek, które odbyło się w sobotę, 20 listopada.

Spotkanie odbyło się w Tubajce, ukrytej w pięknej okolicy parku Źródliska. Dosłownie ukrytej, bo przez chwilę kręciłyśmy się razem z Izą i Milieną w okół, nie potrafiąc dotrzeć na miejsce. (Ahh, moja orientacja w terenia zasługuje na jakiś medal.)

Ale gdy w końcu dotarłyśmy, zostałyśmy ciepło przywitanę przez resztę dziewczyn i już do końca dnia uśmiech nie schodził mi z twarzy (może nie licząc momentu kiedy mokłam czekając na tramwaj, ale na to możemy przymknąć oko :D).

Spotkanie to zasługa Sylwii, którą naprawdę podziwiam za zdolności  organizacyjne, bo wszystko było zapięte na ostatni guzik.

Zaczęliśmy od prezentacji Efective Nails. Pani Agnieszka opowiadała nam o paznokciach hybrydowych, a że ostatnio to jeden z moich ulubionych tematów, to byłam niezwykle ciekawa. Usłyszałam o wielu ciekawych produktach i działaniach, które mogą poprawić jakoś manicure hybrydowego, oraz jak wykonać hybrydę krok po kroku. Na koniec dostałyśmy od firmy „starter paki” ze wszystkim czego potrzebujemy do takiego manicure (może prawie wszystko, bo chyba zaszło jakieś zamieszanie i w mojej paczce znalazły się dwie bazy, zamiast topu :D) oraz piękne różowe kalendarze na przyszły rok.

IMG_9491

IMG_9666

Następnym punktem spotkania była przedstawicielka dobrze znanej wszystkim marki jaką jest Avon. Bardzo ucieszyłam się, że całe wystąpienie nie skupiło się na produktach marki, a na historii jaką opowiedziała nam Pani Renata.
Dodatkowo los się do mnie uśmiechnął i na koniec moja ankieta została wylosowana i otrzymałam ogromną paczkę kosmetyków.

IMG_9495

IMG_9684

Kolejne wystąpienie przygotowała dla nas Paulina z bloga Lady Mamii. Opowiadała nam o sile podświadomości, o tym jak bardzo ważne jest odpowiednie podejście by osiągać życiowe cele.

IMG_9511

Po jej prezentacji przyszła pora na przerwę obiadową. Nigdy przedtem nie byłam w Tubajce, więc nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać, ale jedzenie na prawdę było smaczne, a porcja ogromna. Muszę też pochwalić wnętrze lokalu, dużo miejsca a do tego świetnie urządzone. Na pewno wybiorę się tam jeszcze kiedyś w szczególności, że okolica jest przepiękna.

IMG_9546

IMG_9530 IMG_9536 IMG_9540

Po obiedzie przyszła pora na spotkanie z właścicielką marki Hobi Bobi, szyjącą ubranka dla dzieci. Jak wszem i wobec wiadomo, ja dzieci nie posiadam, ale ze słuchania ludzi z taką pasją, zawsze staram się wynieść coś dobrego. Bardzo inspirująca osoba, oby więcej takich jak ona.

IMG_9578

Ostatnią część poprowadziła Iza z bloga The Secret Of Healing, były to warsztaty z przygotowywania naturalnych, domowych kosmetyków. Iza przygotowała z każdą z nas maseczki, zależne od potrzeb naszej skóry. Wyniosłam od niej ogrom wiedzy i wiem, że będę próbowała wykonywać takie rzeczy w zaciszu swojego mieszkania.

IMG_9624 IMG_9634

W ramach loterii charytatywnej, z której dochód przeznaczony był dla chorego Mikołaja, udało mi się wylosować zestaw kosmetyków Forever Young oraz książkę „Wszystkie Jasne Miejsca”.

IMG_9679 IMG_9690

Ze wszystkich blogerskich spotkań na których byłam, tu atmosfera była zdecydowanie najprzyjemniejsza. Tyle miłych duszyczek w jednym miejscu, to naprawdę rzadkość. Kiedy wróciłam do domu poczułam masę chęci do działania, naładowałam baterie i wiem, że mogę więcej niż przedtem.

IMG_9473 IMG_9481 IMG_9584 IMG_9590

Podziękowania należą się sponsorom, którzy zadbali o każdą uczestniczkę spotkania. Można powiedzieć, że poczułam się trochę jak w święta, odpakowując te wszystkie wspaniałe prezenty.

IMG_9657 IMG_9660 IMG_9663 IMG_9671 IMG_9676 IMG_9682 IMG_9686


Uczestniczki spotkania:

1. Sylwia kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com (organizatorka)
2. Paulina  laydymami.blogspot.com
3. Wioletta  www.mama-bloguje.com
4. Kasia  kathyleonia88.blogspot.com
5. Maria maria-n.blog.pl
6. Agnieszka pielegnacyjnarewolucja.blogspot.com
7. Justyna elfiesplanet.blogspot.com
8. Iza www.thesecretofhealing.pl
9. Małgorzata jaskoweklimaty.wordpress.com
10. Karolina bizarre-case.blogspot.com
11. Ania perfectfoundation12.blogspot.com
12. Asia www.zfilizankakawy.pl
13. Iza szczyptaomnie.blogspot.com
14. Beata http://gasky.pl (to jest moja super skromna osoba)
15. Agnieszka 🙂 kosmetyczneporadym.blogspot.com
16. Daria www.zaraz-wracam.pl
17. Ewa www.mocem.pl
18. Angelika  www.birginsen.com
19. Blanka madameblania.blogspot.com
20. Iza www.podrugiejstroniebrzucha.pl


Sponsorzy: gotoy plakat

Kończę ten wpis, z nadzieją że niedługo znów uda nam się spotkać w tak wyśmienitym gronie.

Do następnego, x

 

Udostępnij

Skomentuj wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *